Archiwum aktualności

Aktualności

Uchwała ws. opłat i zmiany godzin bezpłatnego pobytu

   RK

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z nową uchwałą w sprawie opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 i czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach m.st. Warszawy ulegają zmianie godziny bezpłatnego pobytu dziecka w przedszkolu.  Od 1 lutego br.

  • bezpłatny pobyt dziecka w przedszkolu realizowany jest w godzinach od 8:00 do 14:00;
  • w godzinach od 6.30 do 8.00 i od 13.00 do 17.30 pobyt jest płatny, opłaty naliczane są proporcjonalnie do pobytu dziecka w przedszkolu, a opłata za pełną godzinę jest równa 1 zł.

Więcej... Uchwała ws. opłat i zmiany godzin bezpłatnego pobytu


Warsztaty kulinarne

   RK

2 marca „Misie” wezmą udział w warsztatach kulinarnych „Owocowe cudaki”. Prosimy o przyniesienie fartuszków, talerzyków papierowych oraz nożyków plastikowych.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 9:00.

Więcej... Warsztaty kulinarne


Bielańskie oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych od 1 września 2017 r.

   RK

Od 1 września 2017 r. we wszystkich bielańskich szkołach podstawowych będą funkcjonowały oddziały przedszkolne. Dzielnica Bielany przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w szkole podstawowej.

Dodatkowe zajęcia w wymiarze 4 godzin tygodniowo, akcja Kulturalny  przedszkolak, w tym 2 wyjścia w miesiącu do kina, teatru lub muzeum, a także wyprawka sześciolatka i strój sportowy — to tylko niektóre elementy składające się na bezpłatny pakiet edukacyjny.

Więcej... Bielańskie oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych od 1 września 2017 r.


Odwołanie dyżuru psychologa

   RK

Uprzejmie informujemy, że piątkowy dyżur psychologa w naszej placówce zostaje odwołany.

Psycholog, p. Małgorzata Dusińska, w piątek 17 lutego br. będzie pełniła dyżur w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 przy ul. Felińskiego 15 w godzinach 12-16.

Więcej... Odwołanie dyżuru psychologa


Zebranie półroczne z rodzicami

   RK

W dniu 28 lutego br. o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie półroczne z rodzicami.

Zapraszamy!

Więcej... Zebranie półroczne z rodzicami


Stron 1 z 10

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...