Dyżury wakacyjne

Biuro Edukacji m.st. Warszawy opublikowało w serwisie internetowym:

w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych w 2019 roku.

Podano także wykaz telefonów do osób koordynujących, które udzielą wszelkich informacji na temat organizacji zapisów na dyżury wakacyjne.

Wszystkich rodziców, którzy zainteresowani są zapisaniem dziecka na dyżur wakacyjny, prosimy o zapoznanie się z ww. informacjami.

Przypominamy, że dzieci uczęszczające do naszej placówki, w celu skorzystania z dyżuru wakacyjnego w naszym przedszkolu, także muszą wziąć udział w zapisach.

Zgodnie z harmonogramem dyżurów wakacyjnych, Przedszkole nr 318 „Zielony Zakątek” dyżuruje w okresie od 12 do 30 sierpnia 2019 r.

Dostęp do systemu rekrutacyjnego

Zgodnie z harmonogramem dyżurów wakacyjnych (informacje o dyżurach na stronie Biura Edukacji m.st. Warszawy) od 14 marca (od godziny 8:00) do 1 kwietnia (do godziny 15:00), na wniosek rodziców wydawane będą hasła do systemu zapisu na dyżury.

Zapisy na dyżur rozpoczynają się 19 marca o godzinie 9:00 i potrwają do 1 kwietnia do godziny 24:00.

Adres systemu zapisów na dyżury: https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

Wydrukowany i podpisany wniosek rodzice składają w placówce (przedszkolu/szkole) wskazanej na pierwszej pozycji, w pierwszym z wybranych turnusów w tzw. dyżurującej placówce pierwszego wyboru.

Termin składania papierowych wniosków upływa w dniu 2 kwietnia 2019 r. o godz. 16:00.

Uwaga! Dzieci, które biorą aktualnie udział w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub do klas pierwszych szkoły podstawowej korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego.

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...