Wieści z „Zielonego Zakątka”

Dzień Pluszowego Misia

  

Dzień Pluszowego Misia

W piątek 25 listopada, w naszym Zielonym Zakątku, obchodziliśmy niezwykle miłe i lubiane przez wszystkie dzieci święto – Dzień Pluszowego Misia.

Już od samego rana w holu przedszkolnym na naszych przedszkolaków i ich ulubieńców czekały nasze przedszkolne misie. Czekały na swoich pluszowych przyjaciół i oczywiście doczekały się, bo każde dziecko przyniosło ze sobą swojego domowego, pluszowego przyjaciela.

Misie towarzyszyły nam przez cały dzień — podczas zajęć i zabaw a przy posiłkach grzecznie siedziały z boku i obserwowały jak przedszkolaki smacznie zajadają. Nasze piątkowe zajęcia zostały tak zorganizowane, żeby Misie mogły być ich częścią lub głównym bohaterem. Dzieci uczyły się króciutkich rymowanek o Pluszakach,  tworzyły ich portrety i ćwiczyły razem z nimi. Podczas zabaw swobodnych dzieci również nie zapomniały o swoich ulubieńcach – bawiły się wspólnie z nimi: szykowały im świąteczne przyjęcie w kuchni, budowały dla nich domy z klocków, zabierały na przejażdżkę samochodową a nawet uczyły je rysować… misia! Dzień ten, wyjątkowo radosny na długo zapadnie w naszej pamięci i już nie możemy doczekać się kolejnego Dnia Pluszowego Misia.

Wróć

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...