Archiwum aktualności

Aktualności

Zdjęcia

   przez Admin

Aktualizacja:
Zmiana terminu! Świąteczna sesja zdjęciowa odbędzie się 9 grudnia 2021 roku. Zdjęcia będą robione od godz. 9.00.

Szanowni Rodzice! W dniu 29 listopada od godziny 9:00 w przedszkolu odbędzie się świąteczna sesja zdjęciowa.

Prosimy o elegancki strój dla dzieci.

Zdjęcia będzie można zamówić bezpośrednio u fotografa poprzez stronę internetową, do której otrzymają Państwo link i hasło przez iPrzedszkole.

Więcej... Zdjęcia


Dzień Życzliwości

   przez Admin

W poniedziałek 22 listopada obchodzimy w naszym przedszkolu DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI.

W tym dniu kolor przewodni to ŻÓŁTY — prosimy o założenie ubranek lub ich elementów w tym kolorze.

ZADANIE DLA DZIECI

W poniedziałek, każde dziecko otrzyma LISTĘ ŻYCZLIWYCH ZADAŃ. Na ich wykonanie mamy czas do następnego poniedziałku. Dzieci, które odniosą listę z zaznaczonymi wykonanymi zadaniami otrzymają odznakę Życzliwego Przedszkolaka.

Więcej... Dzień Życzliwości


Cała Polska Czyta Dzieciom

   przez Admin

Rodzice i nauczyciele wychowania przedszkolnego wprowadzają dziecko w świat książek poszukując coraz to nowych sposobów zainteresowania książką i przygotowania świadomego odbiorcy dzieł literackich. Jeżeli dziecko nie zaspokoi podstawowych potrzeb wynikających z wrodzonej ciekawości świata dzięki książce –zwyciężą groźni konkurenci czytania — Internet i telewizja. Ważne jest aby zaszczepić w dziecku fascynacje do książek jak najwcześniej i pokazać, że w życiu każdego człowieka zawsze jest miejsce na książkę.

Więcej... Cała Polska Czyta Dzieciom


Mały miś w świecie wielkiej literatury

   przez Admin

Szanowni Rodzice.

Kolejny raz Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie Mały Miś w świecie wielkiej literatury. Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa we współpracy ze żłobkami, przedszkolami, szkołami podstawowymi, szkołami specjalnymi, szkolnymi świetlicami, bibliotekami szkolnymi i publicznymi w całej Polsce i za granicą. Wychodząc naprzeciw dzieciom i ich potrzebom postanowiliśmy budzić ich zamiłowanie do czytania książek przystępując do projektu.

Więcej... Mały miś w świecie wielkiej literatury


Akcja „Szkoła do hymnu”

   przez Admin

W środę 10 listopada br. przedszkolaki wezmą udział w akcji „Szkoła do hymnu”. W tym dniu wspólnie odśpiewamy (dzieci ze starszych grup) i odsłuchamy (dzieci z młodszych grup) hymn narodowy.

W dniu 10 listopada prosimy o ubranie dzieci na biało-czerwono (lub stroje z elementami biało-czerwonymi).

Więcej... Akcja „Szkoła do hymnu”


Stron 1 z 10

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...