Archiwum aktualności

Aktualności

WOŚP na Bielanach

   przez Admin

Więcej... WOŚP na Bielanach


Rekrutacja

   przez Admin

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych rozpocznie się 7 marca br. Prowadzona będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Więcej informacji o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji opublikujemy na stronie internetowej po 27 stycznia 2023 r.

Więcej... Rekrutacja


Dzień Babci i Dziadka

   przez Admin

Grafika z życzeniami dla Babci i Dziadka

Kochane Babcie, Drodzy Dziadkowie

Z okazji Waszego Święta pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnucząt, miłości i samych pogodnych dni.

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola nr 318 „Zielony Zakątek”

Więcej... Dzień Babci i Dziadka


Dyżur wakacyjny 2023

   przez Admin

grafika z napisem Wakacje 2023. Dyżury wakacyjne

Zgodnie z przepisami przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący przedszkole, na wspólny wniosek dyrektora przedszkola i rady przedszkola lub rady rodziców.

W lipcu i sierpniu 2023 r. przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych organizować będą opiekę przez 3 tygodnie. Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innego przedszkola/szkoły.

Zapisy na dyżur wakacyjny rozpoczną się w kwietniu br. i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów. Więcej informacji o terminach i zasadach zapisów opublikujemy w lutym br.

 

Więcej... Dyżur wakacyjny 2023


Bal karnawałowy

   przez Admin

Szanowni Rodzice,

przypominamy, że 19 stycznia o godzinie 10:00 odbędzie się w „Zielonym Zakątku” bal karnawałowy. Prosimy o przyniesienie strojów karnawałowych.

W tym dniu, od godziny 8:30 będą robione zdjęcia. Śniadanie w grupie VI rozpocznie się o godzinie 8:00.

Bardzo prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

plakat z napisem Bal Karnawałowy 19 stycznia 2023 r.

Więcej... Bal karnawałowy


Stron 10 z 10

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...