Archiwum aktualności

Aktualności 2019

Koncert

   przez Admin

3 stycznia o godz. 9:15 odbędzie się koncert dla dzieci pt. „Miś na balu” (saksofon/trąbka).

Kalendarz imprez >>

Więcej... Koncert


Kronika przedszkolna — listopad

   przez Admin

Zapraszamy do lektury listopadowego numeru Kroniki Przedszkola nr 318 „Zielony Zakątek”.

Więcej... Kronika przedszkolna — listopad


Zielona Flaga

   przez Admin

Przedszkole nr 318 „Zielony Zakątek” wzięło udział w kolejnej edycji programu Eko-Szkoły. Uzyskaliśmy Certyfikat „Zielonej Flagi” spełniając wszystkie kryteria tego międzynarodowego programu.

Więcej... Zielona Flaga


Balony dla WOŚP

   przez Admin

12 stycznia 2020 r. po raz trzeci w naszej dzielnicy odbędzie się Bielański Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy koordynowany przez stowarzyszenie Razem dla Bielan. Tradycją jest, że nad sceną w hali CRS Bielany przy ul. Lindego 20 wisi ogromne serce z czerwonych balonów.

Chcielibyśmy przyłączyć się do akcji i zaprosić wszystkich do udziału w zbiórce czerwonych balonów (do końca grudnia), które utworzą główną dekorację imprezy.

Pojemniki na balony znajdują się w szatni.

Więcej... Balony dla WOŚP


Psia gwiazdka

   przez Admin

Zapraszamy Państwa do udziału w akcji charytatywnej na rzecz małego, podwarszawskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Schronisko jest niewielkie, opiekuje się porzuconymi zwierzakami, często w podeszłym wieku, mieści się w podwarszawskim Józefowie.

Więcej... Psia gwiazdka


Stron 1 z 16

UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...