Rekrutacja na rok szkolny 2022/23

Miasto Stołeczne Warszawa rozpoczęło rekrutację do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok 2022/2023.

Na stronie Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy znajdziecie Państwo niezbędne informacje i opis ścieżki postępowania w procedurze rekrutacyjnej. Możecie zapoznać się z zasadami oraz kryteriami przyjęć, harmonogramem działań, spisem potrzebnych dokumentów.

Informacje będą na bieżąco uzupełniane, abyście mieli Państwo stały dostęp do aktualnych wiadomości o przebiegu rekrutacji.

Więcej... Rekrutacja na rok szkolny 2022/23O przedszkolu

Przedszkole istnieje od 1976 r., usytuowane jest w cichym osiedlu otoczonym zielenią, z dala od miejskiego zgiełku. Kreatywne grono pedagogiczne zapewnia fachową opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Nauczycielki preferują indywidualne podejście do każdego dziecka, swobodę i spontaniczność, wykorzystują nowatorskie metody pracy.

 
Więcej... O przedszkolu

Aktualności

Rowerowy Maj

Szanowni Rodzice,

od 4 do 31 maja nasze przedszkole bierze udział w Kampanii Rowerowy Maj. 

Rowerowy Maj to największa kampania w Polsce promująca zdrowy tryb życia i zrównoważoną mobilność wśród dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz rodziców i opiekunów. Rowerowy Maj, poprzez zabawę połączoną z elementami rywalizacji, popularyzuje rower jako środek transportu do przedszkola czy szkoły, uczy dobrych i zdrowych nawyków, które utrzymują się również po zakończeniu kampanii.

Więcej... Rowerowy Maj


Światowy Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Zachęcamy dzieci do aktywnego udziału w atrakcjach tego dnia oraz wypełnienia w domu eko-zadań, które dzieci otrzymają  w formie listy eko-zadań. Prosimy o oznaczenie wypełnionych zadań kropkami lub krzyżykami czy w inny dowolny sposób.

Dzieci, które zrealizują wszystkie zadania do końca kwietnia i przyniosą wypełnioną listę zadań do nauczycielek w swoich grupach otrzymają Dyplomy Przyjaciela Ziemi.

Pamiętajmy, aby dbać o naszą planetę na co dzień, nie tylko w dniu jej święta — przecież wszyscy chcemy, by Ziemia zawsze była czysta i zdrowa!

 

Więcej... Światowy Dzień Ziemi


Літні канікули

Дорогі батьки!

Звертаємо Вашу увагу, що під час канікул наш дитсадок працює з 16 по 31 серпня. 

З 4 липня по 15 серпня в нашому закладі — літні канікули.

Наразі (до 19 квітня до 16:00) відкритий набір до чергових садочків на літній сезон.


У разі виникнення проблем із записом дитини на чергування запрошуємо до садочка.

* * *

Крім того, повідомляємо, що у 2021/22 навчальному році дитячий садок не працює у наступні святкові дні:
 • 18 квітня
 • 3 травня
 • 16 червня
 • 15 серпня

Więcej... Літні канікули


Zajęcia na AWF

W dniach 6 i 13 kwietnia br. grupa VI „Misie” będzie miała zajęcia sportowe na AWF.

 • śniadanie — 8:15
 • wyjazd z przedszkola — 8:50

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w strój sportowy (koszulka, spodenki, buty) i zostawienie w worku w szatni.

Prosimy również o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Więcej... Zajęcia na AWF


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

Już niebawem — 4 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) obchodzimy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Prosimy o niebieskie fragmenty ubioru dzieci w tym dniu. Niebieski to kolor nieba, a w tym dniu kolor motyli, które symbolizują osoby z tym zaburzeniem. Postarajmy się, aby tego dnia nasze serca zaświeciły się na niebiesko! Błękitnym kolorem wyraźmy swoją solidarność z osobami z autyzmem i ich rodzinami. Zaburzenie to jest jednym z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata. Chcemy dowiedzieć się więcej na ten temat, budować poczucie odpowiedzialności za siebie nawzajem, wsparcia i zrozumienia. 

Jesteśmy z Wami — niebieskimi motylami!

Więcej... Światowy Dzień Świadomości Autyzmu


Kącik wymiany książki

Drodzy Rodzice! 

Wzwiązku z tym, że kwiecień to miesiąc związany z książką (2 kwietnia obchodzimy Dzień Książek dla Dzieci zaś 23 kwietnia Światowy Dzień Książki) w naszym przedszkolu powstaje „Kącik wymiany książki”. Kącik będzie funkcjonował przez cały kwiecień.

Zachęcamy do włączenia się do akcji i przynoszenia książek do przedszkola. Książkę przynosimy do kącika w szatni, zaś zabieramy inną, czytamy ją wraz z dzieckiem, po przeczytaniu możemy wymienić na kolejną. Pamiętamy przy tym o poszanowaniu książek i utrzymaniu porządku w kąciku książki. Książki zabierane do domu otaczamy troską i dbamy o zachowanie ich w najlepszej kondycji. Książka jest bardzo ważna w życiu dziecka i dorosłego, wprowadza nas w niesamowity świat wyobraźni, rozwija, uczy i kształtuje gotowość do czytania i pisania. W końcu książka to nasz najlepszy przyjaciel… otoczmy ją więc szacunkiem, miłością i troską — jak prawdziwego przyjaciela.

Więcej... Kącik wymiany książki


A może by tak przeżyć jeden dzień inaczej — na opak…

W piątek 1 kwietnia 2022 r. w naszym przedszkolu obchodzimy Prima Aprilis pod hasłem: „Dzień na opak”.

Jako formę żartu i spojrzenia na świat z przymrużeniem oka, proponujemy w tym dniu zabawne skomponowanie ubioru dzieci. Połączmy ze sobą skarpetki nie do pary, niepasujące elementy stroju czy też części garderoby założone na lewą stronę, „gryzące się” połączenia kolorystyczne itp. Włączmy do tego wyobraźnię dzieci i w tym poważnym świecie, bądźmy niepoważni. ????

W tym dniu obchodzimy również Dzień ptaków. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z ciekawostkami na temat tych zwierząt umieszczonymi na tablicy w szatni, zaś dzieci do wspólnych zabaw i zgłębiania tajemnic niesamowitych zdobywców przestworzy…

Więcej... A może by tak przeżyć jeden dzień inaczej — na opak…


Теми для розмов про нас і наші країни | Tematy do rozmów o nas i o naszych krajach

З ініціативи Фонду «Я люблю Польщу», Союз польських митрополій, у співпраці з Управлінням освіти міста Варшави підготував низку тем - пропозиції для розмов та ігор, для пізнання один одного та створення відношень...

Z inicjatywy Fundacji Kocham Polskę, Unia Metropolii Polskich, we współpracy z Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy przygotowała zestaw tematów - propozycji do rozmów i zabaw, do poznania się i stworzenia relacji...

Więcej... Теми для розмов про нас і наші країни | Tematy do rozmów o nas i o naszych krajach


Stron 2 z 2

Pokaż wszystkie aktualności

Szanowni Rodzice!

Z nauczycielami grup mogą się Państwo kontaktować telefonicznie pod numerem tel. 22 663 92 81

 • wew. 1 — grupa I
 • wew. 2 — grupa II
 • wew. 3 — grupa III
 • wew. 4 — grupa IV
 • wew. 5 — grupa V
 • wew. 6 — grupa VI
 • wew. 8 — logopeda

Kalendarz wydarzeń

Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.
Aktualnie mie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.


UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...