Aktualności

Uchwała ws. opłat i zmiany godzin bezpłatnego pobytu

Uprzejmie przypominamy, że zgodnie z nową uchwałą w sprawie opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego dzieci w wieku do lat 5 i czasu przeznaczonego na bezpłatne nauczanie, wychowanie i opiekę w przedszkolach m.st. Warszawy ulegają zmianie godziny bezpłatnego pobytu dziecka w przedszkolu.  Od 1 lutego br.

  • bezpłatny pobyt dziecka w przedszkolu realizowany jest w godzinach od 8:00 do 14:00;
  • w godzinach od 6.30 do 8.00 i od 13.00 do 17.30 pobyt jest płatny, opłaty naliczane są proporcjonalnie do pobytu dziecka w przedszkolu, a opłata za pełną godzinę jest równa 1 zł.

Więcej... Uchwała ws. opłat i zmiany godzin bezpłatnego pobytu


Warsztaty kulinarne

2 marca „Misie” wezmą udział w warsztatach kulinarnych „Owocowe cudaki”. Prosimy o przyniesienie fartuszków, talerzyków papierowych oraz nożyków plastikowych.

Zajęcia rozpoczną się o godz. 9:00.

Więcej... Warsztaty kulinarne


Bielańskie oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych od 1 września 2017 r.

Od 1 września 2017 r. we wszystkich bielańskich szkołach podstawowych będą funkcjonowały oddziały przedszkolne. Dzielnica Bielany przygotowała specjalną ofertę edukacyjną dla dzieci, które od nowego roku szkolnego rozpoczną obowiązkowe przygotowanie przedszkolne w szkole podstawowej.

Dodatkowe zajęcia w wymiarze 4 godzin tygodniowo, akcja Kulturalny  przedszkolak, w tym 2 wyjścia w miesiącu do kina, teatru lub muzeum, a także wyprawka sześciolatka i strój sportowy — to tylko niektóre elementy składające się na bezpłatny pakiet edukacyjny.

Więcej... Bielańskie oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych od 1 września 2017 r.


Odwołanie dyżuru psychologa

Uprzejmie informujemy, że piątkowy dyżur psychologa w naszej placówce zostaje odwołany.

Psycholog, p. Małgorzata Dusińska, w piątek 17 lutego br. będzie pełniła dyżur w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3 przy ul. Felińskiego 15 w godzinach 12-16.

Więcej... Odwołanie dyżuru psychologa


Zebranie półroczne z rodzicami

W dniu 28 lutego br. o godzinie 17:30 odbędzie się zebranie półroczne z rodzicami.

Zapraszamy!

Więcej... Zebranie półroczne z rodzicami


Pokaż wszystkie aktualności
Pokaż wszystkie artykuły

„Zielony Zakątek”

Przedszkole istnieje od 1976 roku, usytuowane jest w cichym osiedlu otoczonym zielenią, z dala od miejskiego zgiełku.

Grono pedagogiczne

Kreatywne grono pedagogiczne zapewnia fachową opiekę, wychowanie i naukę w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Nauczycielki preferują indywidualne podejście do każdego dziecka, swobodę i spontaniczność, podejmują niekonwencjonalne metody pracy.

Ekologia

Dostrzegając wokół postępującą degradację środowiska, brak szacunku do przyrody, a także brak umiejętności korzystania z jej darów, nie mogłyśmy patrzeć na to obojętnie. Dlatego też postawiłyśmy na ekologię — za swój priorytetowy cel uznałyśmy budzenie świadomości ekologicznej wśród naszych podopiecznych.
Proponujemy...

... kadrę wykształconych nauczycieli, zajęcia dydaktyczne przygotowujące dzieci do nauki czytania, pisania i matematyki, zajęcia rytmiczno-muzyczne, zajęcia gimnastyczne, naukę języka angielskiego, zajęcia w „zielonej klasie”, opiekę logopedy i psychologa, gry i zabawy na świeżym powietrzu...

Więcej

Ogród przedszkolny

Swą sprawność fizyczną i umysłową nasi wychowankowie mogą rozwijać także w ogrodzie przedszkolnym, który otwiera przed nami wiele możliwości zabaw ruchowych i badawczych. Tu również dzieci mogą spotkać się z różnymi gatunkami roślin i zwierząt...

Więcej

Dzieci o przedszkolu

Lubię swoje przedszkole...

  • Szymek: „... bo lubię się dobrze bawić”
  • Filip: „... bo lubię tu przychodzić”
  • Oliwier: „... bo są fajne zabawki” ...
  • Kaja: „... bo mam fajną panią, kolegów i koleżanki”
Więcej

Sale zajęć

Sale w naszym przedszkolu zostały pomalowane ciepłymi, bliskimi dzieciom kolorami. W każdej z nich stworzone zostały różnorodne kąciki edukacyjne, dające dzieciom szansę rozwoju własnych zainteresowań, możliwości wyboru zadania, samodzielnego działania.

Więcej
UWAGA. Ten serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki internetowej oznacza Państwa zgodę na używanie plików cookies. Więcej...